O nas

Rebus Films – Content video dla biznesu i kultury

Zajmujemy się produkcją contentu video na potrzeby biznesu i kultury. Realizujemy filmy promocyjne dla dużych i małych firm, reportaże z wydarzeń kulturalnych, konferencji i eventów, video relacje z targów branżowych, vlogi, animacje explainer oraz case study. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży video.

 

Jesteśmy specjalistami w produkcji filmowej, śledzimy trendy, więc jesteśmy na czasie. Znamy realia i wymagania klientów z bardzo wielu obszarów biznesowych – nowe technologie, motoryzacja, design i architektura, przemysł maszynowy, logistyka magazynowa, media…

Doświadczenie

Zaczęliśmy naszą przygodę z produkcją filmową po to, żeby opowiadać historie. Przez ponad 10 lat zrealizowaliśmy przeszło 500 filmów, w tym reklamy, filmy promocyjne, ale też filmy dokumentalne, takie jak np: Można Panikować, Smog WARS, czy Living with Warsaw, w reżyserii Jonathana Ramsey’a, które kilkukrotnie były emitowane na antenie TVN.
Niezależnie czy realizujemy film o samochodzie sportowym, kampanię społeczną czy dokument o ociepleniu klimatu, to zawsze dajemy z siebie wszystko. Bez względu na wykorzystaną przez nas technologię, w filmach zawsze chcemy pokazać to co najistotniejsze dla klienta – produkt, wydarzenie, ideę – w interesujący i dopasowany do konkretnej branży sposób.

Cenimy sobie bliskie relacje z klientami. Wzajemna uczciwość i otwartość pozwala nam realizować coraz większe i ciekawsze projekty.

Klienci

Napisz do nas: kontakt@rebusfilms.pl

Zadzwoń do nas: +48 519 789 313